Hizmetlerimiz

ArtAvcı Platform Hizmetler Grubu, iki şirketten oluşur. Bu şirketlerin faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Archi Studio Plus: Mimari proje tasarımı ve proje üretimi yapar, müşterilerine danışmanlık hizmeti sunar, proje yönetimi ve koordinasyon hizmeti verir, ayrıca denetleme faaliyeti de yürütür.

Artı Proje Planlama Müşavirlik Hizmetleri : Uygulama ve taahhüt işleri yapar, Archi Studio Plus tarafından denetlenir ve mimari dizayn konusunda desteklenir.

Proje ve Danışmanlık Hizmetl
Archi Studio Plus ; İnşaat sektörünün gelişmekte olan yapısı içinde, yatırım yapmayı hedefleyen birçok finansörün istekli olduğunu fark etmiştir. Ancak, sektöre hâkim olmayan özel ya da tüzel girişimcilerin mevcut potansiyelleri, doğru değerlendirilemeyip yönlendirilemediğinde, yatırımların her biri mimari bakımdan doğru tasarım olsalar bile kötü yapılara dönüşmektedir.
Devamı
Butik Kurumsal Mimarlık Hizmeti
Archi Studio Plus ; Yapının yapılacağı bölgenin arazi durumunu görebilmek için yerinde incelemelerde bulur. Hazırlanmamış ise zemin etüdü, hâlihazır harita ve topografya ölçümlerinin yapılmasını sağlar. Müşterisinin talepleri doğrultusunda, yapı işleyiş pusulasını, programını oluşturur.
Devamı
Uygulama Hizmeti
Artı PP Müşavirlik Hizmetleri ; İnşaat işleri konusunda ince ve kaba işlerin taahhüt işlerini yapar. Kat karşılığı inşaat yapar, Archi Studio Plus tarafından tasarımı yapılmış her türlü projenin uygulamasını yapar. Müteahhitlik yapar,ve bu işleri yaparken alt taşeron kullanır.
Devamı
Denetleme Hizmeti
Archi Studio Plus; Bünyesinde barındırdığı tecrübeli mühendis ve mimarlar ile hem müşterisine hem de Artı PP Müşavirlik hizmetlerine denetleme yapar. Bu denetleme sırasında yapım metodolojisini yayınlar ve kontrol formları hazırlar ve yürürlükte olmasını denetler.
Devamı